نمایش یک نتیجه

تشک هوشمند

تشک مموری فوم یا هوشمند، یکی از محبوب ترین تشک های این روزهای بازار است.

فوم هوشمند از ماده ای به نام پلی یورتان ساخته شده که انعطاف پذیری آنها بر اساس جداسازی فاز بین بخش‌های نرم و سخت است، همچنین این نوع فوم ها به سرعت نسبت به دمای بدن و فشار وارده واکنش داده و حالت متناسب به خود می گیرند.

جالب است بدانید تشک های مموری فوم به نوعی جزء تشک های طبی به حساب آورده می شوند.

انواع تشک هوشمند

برای شناخت بهتر، تشک های هوشمند را از سه زاویه بررسی کردیم.

از لحاظ ساختار:

تشک فول مموری
تشک طبی مموری
تشک طبی فنری مموری
تشک فنر پاکتی مموری

از لحاظ کاربرد:

تشک مموری بیمارستانی
تشک مموری فوم مسافرتی
تشک مموری فوم نوزاد

از لحاظ ظرفیت:

تشک مموری فوم تک نفره
تشک مموری فوم دو نفره

مزایا و معایب تشک مموری فوم

رعایت نکات طبی، جذب فشار، جلوگیری از انتقال ارتعاشات و تقسیم وزن بدن در تمام نقاط تشک، پر کردن انحنای بدن و در نتیجه حمایت از ستون فقرات و مهره های کمر، عدم محدودیت وزنی و درنهایت طول عمر بالا از مهمترین مزایای تشک های مموری فوم می باشد.

همچنین از معایب تشک های هوشمند می شود به گرم شدن غیراستاندارد مدل های حاوی فوم ژلی  و همچنین بوی نه چندان مطبوع ناشی از افزودن مواد طبیعی به فوم های تولیدی در اوایل استفاده از تشک اشاره کرد، قابل به ذکر است که این موارد مربوط به تمامی تشک های این دست نمی شود و بهتر است هنگام خرید تشک مموری دار مد نظر تمامی اطلاعات لازم را از فروشنده کسب کنید.

خرید تشک مموری فوم مناسب چه کسانی است؟

افرادی که غالبا به شکم یا پهلو می خوابند، افرادی که هنگام خواب بر قسمت شانه و باسن خود فشار مضاعف حس می کنند و همچنین دسته ای که از میزان سفتی یا نرمی غیر استاندارد گریزانند و یا در هنگام خواب احساس سرما می کنند، بهترین گزینه ها برای خرید تشک مموری فوم می باشند.

سخن آخر

آخرین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که تشک های هوشمند از آخرین تکنولوژی روز بهره می برند که به همین سبب قیمت تشک های دارای مموری فوم از تشک های ساده کمی بیشتر است. ختم کلام اینکه در مبحث انتخاب تشک پیشنهاد می شود تا حد ممکن راحتی و سلامت بدن در اولویت قرار گیرد و تشک با توجه به ویژگی ها و مزایا و معایبش گزینش شود.
مشتریان عزیز کالای خواب نایس می توانند ضمن تماس و دریافت مشاوره نسبت به خرید اینترنتی تشک مموری فوم مناسب خود از طریق سایت اقدام کنند.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر