مشاهده همه 7 نتیجه

تشک طبی فنری

تنوع تشک های طبی هنگام خرید گاهی ممکن است باعث ایجاد سردرگمی برای مشتری شود، بنابراین بهتر است قبل از خرید تشک طبی مورد نیاز خود اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنیم و از نقاط قوت و ضعف آنها آگاه شویم.
تشک طبی فنری در کنار تشک ارتوپدیک ، تشک مموری ، بادی و آبی طبی یکی از انواع تشک های طبی به حساب می آید.
در حالی که تشک طبی [بدون فنر] و تشک فنری هرکدام طرفداران خاص خود را دارند، تولیدکنندگان کالای خواب سعی کردند با طراحی محصولی نوین، نظر طرفداران مشترک این دو دسته را به خود جلب و همزمان دو ویژگی طبی و فنری بودن را در یک تشک اعمال کنند.

انواع تشک طبی فنری

در دسته بندی تشک های طبی فنری موارد مختلفی را بررسی می کنند که در اینجا به دو مورد اصلی یعنی نوع فنر و سایزبندی اشاره می کنیم:

 • از لحاظ فنر:

  تشک طبی فنر منفصل
  تشک طبی فنر متصل

 • از لحاظ سایز:

  تشک طبی فنری کودک و نوزاد
  تشک طبی فنری نوجوان
  تشک طبی فنری یک نفره
  تشک طبی فنری دو نفره

ویژگی های تشک طبی فنری

طول عمر بالا

کیفیت مواد و مترال اولیه به کار رفته در تشک های طبی فنری و همچنین رعایت اصول نگهداری از تشک از جمله عوامل تاثیرگذاری است که می تواند طول عمر بالای این تشک ها را تضمین کند.
کارشناسان عمر مفید و استاندارد تشک های طبی فنری را چیزی مابین 4 الی 8 سال، بسته به نوع نگهداری آن تخمین می زنند.

درجه نرمی استاندارد

یکی دیگر از خصوصیات برجسته تشک های طبی فنری، نرمی متعادل تر نسبت به تشک های طبی ارتوپدیک و سفتی معقول تر نسبت به تشک های فنری است. این ویژگی باعث شده اصطلاح تشک طبی فنری سفت یا نرم بی معنی بنظر بیاید چراکه اصولا این مدل تشک ها به نوعی حد وسط نرمی و سختی را دارند.

استفاده از فوم

جهت حمایت از ستون فقرات و جلوگیری از آسیب دیدگی، استفاده از مموری فوم در این مدل تشک ها ضروریست.
استفاده از مموری فوم در تولید تشک های طبی فنری منجر به شکل گرفتن تشک در واکنش به فشار و وزن بدن می شود.
همچنین این ماده به جلوگیری از پخش ارتعاشات در تشک های طبی فنری دو نفره بسیار کمک می کند.

ضد حساسیت و آلرژی

به سبب الیاف به کار رفته در فرآیند تولید مانند پلی استر، غالباً یک تشک طبی فنری باکیفیت، تشک ضدحساسیت و مناسب برای آلرژی به حساب می آید. افرادی که از عارضه های پوستی و یا تنفسی رنج می برند بهتر است پس از مشورت با پزشک و تایید ایشان نسبت به خرید تشک طبی فنری مناسب خود اقدام کنند.

جمع بندی

اگر شما هم جزو آن دسته هستید که نمی توانید از خصوصیات تشک های طبی و تشک های فنری به سادگی چشم پوشی کنید و مایلید از امکانات هر دو مدل بهره مند شوید، می توانید پس از مشورت با کارشناسان ما و در نظر گرفتن قیمت تشک طبی فنری ایده آل خود نسبت به سفارش و خرید اینترنتی تشک مذکور اقدام فرمائید.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر