نمایش یک نتیجه

تشک کودک و نوزاد

خواب و تغذیه؛ دو عامل اصلی، مؤثر و مکمل برای رشد نوزاد و کودکان محسوب می شوند.

متخصصان معتقدند بیشترین میزان رشد استخوان کودکان در هنگام خواب شبانه صورت می گیرد، بنابراین خرید تشک مناسب نوزاد و کودک مسئله ای نیست که بشود سرسری از آن گذشت. لذا باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا اصول اولیه پرورش فرزندتان را رعایت کنید و بهترین قدم ها را جهت رشد آنها بردارید.

پس حالا می دانید که در هنگام تهیه سیسمونی، یکی از ضروری ترین نکات، خرید سرویس خواب مناسب کودک می باشد. حال به سراغ جزئیات می رویم:

ابعاد تشک کودک

بطور استاندارد سایز تشک نوزاد را 130*70 و 135*70 در نظر می گیرند تا با سرویس خواب نوزاد استاندارد تطابق داشته باشد. هرچند این مورد به تصمیم والدین در مورد استفاده از تخت وابسته است، کما اینکه بسیاری از والدین ترجیح می دهند کودک خود را روی زمین بخوابانند و فضای اتاق را با تخت اشغال نکنند، در سوی مقابل هم برخی از والدین ترجیح می دهند از تخت و تشک لبه دار برای کودک خود استفاده کنند. به هر صورت ابعادی که تمام بدن را در بر گیرد و خواب کودک را بهم نریزد ابعاد مناسب است.

پیشنهاد ما در این بخش این است که از سایز استاندارد تشک کودک پیروی کنید تا در صورت تغییر سلیقه تان به مشکل برنخورید، در غیر این صورت می توانید سایز مورد نظر خود را به شرکت نایس سفارش دهید.

ویژگی های یک تشک نوزاد خوب

سفتی مناسب؛ از انتخاب تشک های نرم برای کودک خود پرهیز کنید زیرا که به مرور شکل بدن را به خود می گیرند و خطر خفگی و یا سندروم مرگ ناگهانی نوزاد را به همراه دارند! عموماً پیشنهاد می شود از تشک های با درجه سفتی متوسط برای نوزادان استفاده شود.

قابل شستشو و ضد آب بودن؛ خیلی زود متوجه اهمیت این قابلیت می شوید! پس اخطار ما را جدی بگیرید. حداقل در زمان خرید محافظ تشک کودک.

تهویه و تنفس مناسب در تشک؛ کودکان از عرق کردن بدنشان کلافه می شوند، بهتر است از تشک هایی که از سوپاپ هوا بهره می برند استفاده کنیم تا آرامش کودک را بهم نریزد.

ضد آلرژی و حساسیت بودن؛ پوست حساس نوزاد نیاز به مراقبت ویژه ای دارد، پس با انتخاب تشک ضد حساسیت کودک این مسئله را تضمین کنید.

طبیعی بودن؛ استفاده از مواد و الیاف مصنوعی و شیمیایی می تواند برای فرزندمان خطرناک باشد، هم در رشد ذهنی و هم رشد فیزیکی، همچنین باید از بو و بخارهای مضر تشک ها دوری کرد.

توصیه های آخر

در آخر در خرید تشک بچه چند نکتۀ کوتاه دیگر می ماند که لازم است به شما بگوییم و یا حتی مجدد یادآوری کنیم:

از خرید تشک دست دوم برای کودک حتماً خودداری کنید؛ از بین رفتن بافت اولیه تشک می تواند به ستون فقرات فرزندتان آسیب بزند.

تشک های بادی، مموری فوم و یا مواج می تواند برای نوزادان خطرناک باشد؛ به خریدشان فکر نکنید.

انتخاب رنگ و طرح تشک به سلیقۀ خودتان برمی گردد ولی فراموش نکنید دردسر مراقبت از رنگ های روشن بیشتر است.

در هنگام تصمیم گیری، قیمت تشک نوزاد یا کودک را در اولویت آخر بررسی کنید، سلامت و آرامش کودک و همچنین استفاده بلندمدت دلایلی است که این نکته را فاقد اهمیت می کند.

اطمینان داریم که خرید اینترنتی تشک های کودک نایس تجربۀ خریدی دلنشین برای شما باقی می گذارد.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر