مشاهده همه 9 نتیجه

تشک طبی
در دنیای پرفشار امروز، خواب راحت، سالم و بدون استرس جزو حیاتی ترین نیازهای هر انسان است. این قضیه در افراد سالمند و مسن بیشتر به چشم می آید، بخصوص افرادی که علاوه بر فشار زندگی، از دردهای عضلانی یا آسیب های ستون فقرات و کمردرد رنج می برند.
خرید تشک طبی یا ارتوپدیک با کیفیت، با ساختار اسفنجی، مستحکم، درجۀ سفتی حساب شده با خاصیت درمانی توصیۀ پزشکان برای حل مشکل این نوع افراد به هنگام خواب می باشد.
انواع تشک طبی
تشک های طبی یا اسفنجی در انواع ارتوپدیک، طبی فنری، هوشمند مموری فوم دار و… در قالب تشک طبی یک نفره و دو نفره در دسترس مشتریان قرار دارد. به یاد داشته باشید که صرفا خرید یک تشک طبی ارزان قیمت یا گران و لاکچری ضامن سلامتی شخص نیست و بهترین تشک های طبی نیز فقط در صورت تناسب با فیزیک بدنی هر فرد پاسخگوی نیازهای اوست.
مهمترین ویژگی های تشک طبی
مواد اولیه با کیفیت
ساختار کلی تشک های طبی را فوم های سفت و باکیفیتی تشکیل می دهند که علاوه بر تقسیم وزن بدن در تمام ابعاد تشک و کمک به کاهش فشار بر روی نقاط حساس عضلانی، حامی ستون فقرات نیز می باشند.
یک تشک طبی خوب در اثر فشارهای وارده دچار فرورفتگی غیرمعقول نشده و پس از مدتی شکل اولیه خود را از دست نمی دهد.
تهویه مناسب و متعاقباً جلوگیری از رشد باکتری و میکروب در لایه های داخلی تشک از دیگر ویژگی های این مدل تشک است، که مشتری را از بابت بهداشت تشک نیز آسوده خاطر می کند.
درجه نرمی تشک
تشک طبی سفت یا نرم سوالیست که ذهن اکثر مشتریان را به خود مشغول می کند.
در پاسخ باید گفت هیچ جواب یکسانی برای این پرسش نیست و انتخاب درجه ی سفتی یا نرمی تشک طبی به عواملی همچون پوزیشن خوابیدن، سن، وزن و ناحیه درد و… متغیر است.
نرمی تشک اصولا از عدد 1 (نرم ترین) تا 10 (سفت ترین) درجه بندی می شوند، که تولیدکنندگان در تولید تشک های طبی اغلب این عدد را مابین 5 تا 9 در نظر می گیرند.
ارتفاع تشک
ارتفاع تشک ها با توجه به نوع و کاربرد آن ها متغیر است. عموما هرچه تشک مرتفع تر باشد درجه ی سفتی آن نیز بیشتر است، دلیل این امر هم استفاده از فنرهای بیشتر و طبعا اشغال فضای بیشتر در لایه های درونی تشک است.
متخصصان معتقدند بهتر است تشک از سطح تخت بالاتر بیاید و ارتفاعش پایین نباشد، در مورد تشک های تمام طبی یا طبی غیرفنری که بالاتر اشاره کردیم شامل چه درجه های نرمی می شوند ارتفاع تشک نیز غالبا بیش از 20 سانت می باشد.
کلام آخر
در نهایت باید گفت خواب با کیفیت و حفظ سلامت جسمی رابطۀ مستقیمی با سلامت روحی و همچنین بازدهی مناسب دارد.
با تمام این تفاسیر اگر به دنبال تشک برای دیسک کمر یا کمردرد هستید، تشک ضد حساسیت را به تشک ساده ترجیح می دهید و یا در سنی هستید که احساس می کنید بدنتان آسیب پذیرتر از قبل شده، پیشنهاد ما خرید تشک های طبی نایس است.

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر